Our History

Lawendowy Domek

znajduje się w małej miejscowości Kaplica 1100 metrów od drogi krajowej 20.

Idealne miejsce odpoczynku w spokoju i koncercie ptaszków od rana do wieczora. Tuż obok domu jest pole lawendy. Trasy na spacery i przejażdżki rowerowe w śród polan i lasów. Pobyt u nas umili wam kontakt z Alpakami, królikami a nawet kotami. Raz na dzień goście mogą pokarmić Alpaki, pogłaskać i przytulić się do nich oraz zrobić sobie zdjęcia. A nawet pójścia na spacer w ich towarzystwie.

Organizujemy również spotkania z alpakami po uprzedniej rezerwacji telefonicznej.

Jesteśmy domkiem turystycznym z dwoma apartamentami, jeden znajduje się na parterze który składają się z: salonu z rozkładaną sofą i kuchennym aneksem w pełni wyposażonym, przytulną sypialnią, łazienką oraz z osobnym wejściem niezależnym. Drugi na poddaszu składa się z dwóch sypialni , jedna ma dwa łóżka pojedyncze oraz wyposażony w aneks kuchenny. Druga sypialnia ma jedno łóżko dwuosobowe i jedno jednoosobowe.

Każdy apartament posiada  własne miejsce wypoczynku na świeżym powietrzu. Oferujemy całoroczny wynajem.

Drewniany domek 2- 8 osobowy. Domek ma 2 sypialnie jedną większa a druga mniejszą, każda z łóżkiem dwu osobowym i łóżkiem piętrowym każda pomieści 4 osoby. Kuchni i łazienki. Własny parking oraz własne miejsce z grillem. Drewniany domek wynajmujemy od pierwszego weekendu majowego do końca sierpnia – połowy września w zależności od pogody we wrześniu.

 

W naszym obiekcie nie przyjmujemy gości ze zwierzętami ze względu na bezpieczeństwo naszych zwierząt.