Our History

Lawendowy Domek Alpaki

znajduje się w małej miejscowości Kaplica 1100 metrów od drogi krajowej 20.

Agroturystyka nasza to idealne miejsce wypoczynku, trasy na spacery i przejażdżki rowerowe w śród polan i lasów. Grillowanie w altankach. Kawa na tarasie, dzieci na placu zabaw. Dzieci uczestniczą w warsztatach, gdzie głównie przebywają ze zwierzętami, jak i wykonują prace manualne i bawią się na świeżym powietrzu. A rodzice w tym czasie relaksują się w jacuzzi i saunie. Pobyt u nas umili wam kontakt z Alpakami i królikami. Kurki, bażanty, pawie też zobaczycie. Od jakiegoś czasu zamieszkuje u nas nietypowy gryzoń największy na świecie, przesympatyczny KAPIBARA. Już w wakacje będziecie mogli i wy go poznać. Raz na dzień goście mogą pokarmić Alpaki, przez cały pobyt pogłaskać i przytulić się do nich oraz zrobić sobie zdjęcia. A nawet pójścia na spacer w ich towarzystwie.

Organizujemy również spotkania i spacery z alpakami po uprzedniej rezerwacji telefonicznej dla osób indywidualnych i grup zorganizowanych, grup szkolnych z ogniskiem, przejażdżką wozem drabiniastym oraz warsztatami.

Oferujemy domek na wynajem w którym znajdują się dwoma apartamenty oraz strefa relaksu. Apartament na parterze który składa się z: salonu z rozkładaną sofą i kuchennym aneksem w pełni wyposażonym, przytulną sypialnią, łazienką oraz z osobnym wejściem niezależnym. Apartament na poddaszu składa się z dwóch sypialni, jedna ma dwa łóżka pojedyncze oraz wyposażony w aneks kuchenny. Druga sypialnia ma jedno łóżko dwuosobowe i jedno jednoosobowe.

Każdy apartament posiada własne niezależne wejście z dworu oraz własne miejsce wypoczynku na świeżym powietrzu. Jesteśmy otwarci przez cały rok.

Drewniany domek 2- 8 osobowy. Domek ma 2 sypialnie jedną większa a druga mniejszą, każda z łóżkiem dwu osobowym i łóżkiem piętrowym każda pomieści 4 osoby. Kuchni i łazienki. Własny parking oraz własne miejsce z grillem. Drewniany domek wynajmujemy od pierwszego weekendu majowego do końca sierpnia – połowy września w zależności od pogody we wrześniu.

W naszym obiekcie nie przyjmujemy gości ze swoimi pupilami ze względu na bezpieczeństwo naszych zwierząt.