Regulamin wynajmu noclegu

W trosce o zapewnienie Państwu spokojnego i bezpiecznego pobytu w naszym obiekcie prosimy o zapoznanie się i przestrzeganie poniższego regulaminu:

 1.   Po przyjeździe do Lawendowego Domku należy się zameldować przedstawiając dowód tożsamości i uregulować należność za noclegi.
 2.   Pokoje wynajmowane są na doby.
 3.   Doba hotelowa trwa od godziny 15.00 w dniu przyjazdu a kończy się o 10.00 w dniu wyjazdu.
 4.   W godzinach 22.00- 8.00 obowiązuje cisza nocna.
 5.   Goście nie mogą bez zgody gospodarzy przyjmować na nocleg lub pobyt dzienny dodatkowych osób traktując jak ich jak swoich gości.
 6. Goście zobowiązują się wykorzystać Apartament jedynie do celów mieszkalnych –zabrania się organizowania imprez w Apartamencie.
 7.  Gospodarze nie ponoszą odpowiedzialności za uszkodzenia pojazdu należącego do Gościa, jak i również za rzeczy wartościowe pozostawione w apartamencie oraz na całym terenie Lawendowego Domku.
 8. Za pobyt gości poza gospodarstwem gospodarze nie ponoszą żadnej odpowiedzialności.
 9.   Za bezpieczeństwo dzieci na całej posesji odpowiadają rodzice (opiekunowie).
 10.   Goście odpowiadają za szkody powstałe z ich winy i są zobowiązani do wypłacenia rekompensaty za powstałe szkody – szkoda oznacza zarówno zniszczenia, uszkodzenia elementów wyposażenia pokoju jak i ich utratę.
 11. Zawiadomienie o szkodzie – gość powinien zawiadomić właścicieli o wystąpieniu szkody w apartamencie bądź też o jej stwierdzeniu.
 12. Ze względu na bezpieczeństwo naszych zwierząt nie przyjmujemy gości ze swoimi pupilami.
 13. Korzystanie z usług Apartamentu Lawendowego Domku stanowi akceptację niniejszego regulaminu.

                        Nie chodzimy po kamieniach na tarasach i skarpie.

 

W całym domu obowiązuje zakaz palenia papierosów.